Trendy w wyborze pościeli na 2022

30 listopada 2021 0 Comments

Jeśli wierzyć trend marketingowym, moda na trendy wybory pościeli zmienia się każdego roku. W roku 2022 stanie się to szczególnie widoczne, ponieważ wszyscy będziemy szukali nowych i inspirujących sposobów na łączenie starych i nowych przedmiotów – od kolorów po tkaniny. Coraz więcej osób będzie czerpać inspirację z estetyki vintage i tworzyć stylowe sypialnie, które dostarczą im ukojeń.

Pierwszym trendem jest powrót do naturalnych materiałów, takich jak len i bawełna. Te ekologiczne materiały są relatywnie tanie i bardzo przyjemne w dotyku. Będą idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zachować swoje środowisko, ale także zapewnić sobie luksusowe spanie.

Innym popularnym trendem jest obecność oryginalnych motywów zwierzęcych, którymi łatwo jest wzbogacić wnętrze sypialni. Taka pościel nadaje sielski charakter całemu mieszkaniu i ma piękne odcienie, które mogą być eleganckie lub lekkie lub jeszcze inne. Dokładna pościel może przyczynić się nawet do tego, że w 2021 i 2022 roku usiądziemy dumnie na ramieniu naszych ulubionych zwierzaków.

Kolejny modny trend w 2022 r. będzie monochromatyzm o ostrych liniach. Można by pomyśleć, że te twoje proste pościel może być nudne, ale to nieprawda. Wyprane w naturalnym świetle pościel o bardzo prostym ale nowoczesnym designie może podkreślić styl całej sypialni – po prostu dodaj kilka dodatkowych akcentów w postaci miękkich poduszek lub dywaników.

Mijający rok przyniósł wiele zmian w zakresie pościeli. Styliści nadal spodziewają się, że nowoczesne trendy będą miały ogromny wpływ na sypialnie i ich wystrój w następnym 2022 roku. Kolory, tekstury, faktury i materiały, które wybierzemy do naszych sypialni mogą mieć daleko idące skutki. Wybierając nowoczesną pościel, możemy stać się częścią małej rewolucji idącej głoszonej przez projektantów wnętrz.

Jednym z trendów sypialnianych obecnie jest monochromatyczny temat typu biało-szary lub inny popularny kolor lub odcień. Można go uzupełnić dekoratorami jasnego lub ciemnego tła. Dzięki temu można uzyskać minimalistyczny wygląd bez zbawczego efektu wykorzystywania dużej ilości różnych kolorów.Do monochromatycznego tematu należy ten unikalny deseń tapicerowany, który można dodać do poduszek i koçerty, aby stworzyć ciekawy akcent.

Ruszyli także z powrotem na popularne drukowane narzuty z zaokrąglonymi rogami lub bardziej tradycyjnymi potarganymi haftami. To doskonała opcja dla każdego, kto szuka oryginalności i trwałości do swojej pościeli. Drukowania narzuta kojarzy się czasem ze stylem marynarskim, ale korzystanie z tego trendu ponadczasowego może trwać długo poza inspiracjami morzem.

W przypadku osób szukajacych ogromnego efektu dekoratorskiego bardzo modne jest w tym roku stosowanie zestawów koce-kołdra-pościel. Efekty sa naprawdę imponujace! Kolorowe tkaniny pomagają uzupełnić pokój o świetn fragment lub dodaj osobowoć i przyjemnostr teraz popularenemu lekkiego sfio utrzymaniu pokoju.

Tradycyjna biel i szlachetne materiały również będą w modzie w 2022 roku – jednak maja teraz innno elegancje, troche odmienne od tej od lat 50-tych, a delikatniejsze detaili dodaja jesczce więce charyzanu do stylu. Kolekcje pokojowe producentom oferujom szerok spectrum scenariuszy pośclieli – od uroczych mnostw kwietdialow cobym spelnia potrzyby wszystyck osond nastroju i gustu.